Beograde trophy
Обратно
Beograde trophy
20.10.2019
Белград, Сърбия
TROFEJ BEOGRADA
Sportsko penjanje
POZIV ZA OTVORENO TAKMIČENJE
BOLDER/BRZINSKO/TEŽINSKO/ MIX
POZIVAMO SVE ZAINTERESOVANE KLUBOVE I POJEDINCE DA UZMU UĈEŠĆE NA 15.
TROFEJU BEOGRADA U SPORTSKOM PENJANJU- OTVORENO INTERNACIONALNO TAKMIĈENJE
1. Mesto održavanja/Location: Novi Beograd , OŠ Laza Kostić, Milentija Popovića 27, OŠ Laza Kostić , 23.Blok , Novi Beograd,
44 °48 ' 27.89 '' N
20 °25 ' 27.18 '' E
lokaciju i kako doći možete pogledati na www.climbing.org.rs ,
Penjački centar SPK Black Rock
Loocation and how to get, you can look www.climbing.org.rs
CLIMBING centar SPK Black Rock
2. Vreme održavanja/ TIME OF EVENT: nedelja/saturdey, 20.oktobar2019. god.
3. Organizatori takmičenja/organisers: Sportsko penjački savez Beograda
4. Pokrovitelj/ sponsors: Grad /City of BEOGRAD
5. Kategorije:
D6 deca/kids 2012 i mlađi/junger
D8 deca/kids 2010-2011
D10 deca/kids 2009-2008
K12 kadeti 2007-2006
6. Startnina za učešće na takmičenju/ Cotizacion: 1200 dinara (10 Euros)
LEAD,SPEED,BOULDER, flesh

Program takmičenja/Plan of competition
Grupa „A“ D - 6 D – 08 ,
NEDELJA/SUNDEY,20.10.2019.g
Registracija i podela startnih brojeva za kategorije/Registration and distribution starting numbers for
categories
od 09.00 – 12.00
Pocetak takmicena/start competition/ 13.00 kraj takmičenja / end competition/ 16.00
BOLDER,
Start u 13.00 – 16.00, penje se 5 problema/climbg 5problems BRZINSKO/SPEED,
Start 14.00 – 16.00 , penje se 2 smera/climb 2 routs Težinsko/LEAD
Start 13.30.0- 16.00, penje se 3 smera/climb 3 routs, , top rop,flesh
Grupa „B“ K -12 i D10
Registracija i podela startnih brojeva za kategorije/Registration and distribution starting numbers for
categories
09.00 – 09.45
Početak takmičenja/start competition/ 10.00, kraj/ end competition/ 13.00
BRZINSKO/SPEED
Start 12.00 ,penje se dva smera/climb 2 routs BOLDER
Start i utakmica 10.00 ,penje se 5 boldera/climbg 5 problems TEZINSKO
Start i utakmica 10.30 – , penje se tri smera vodjenje (D10 top rop)/climb 3 routs, , (D10 top rop),flesh
Proglasenje pobednika/The winner announcement 17.00 h Amfiteatar ŠKOLE
Za Organizacioni odbor/For the Organizing Committe:
Marko Ratković +381 65 38 51 388
Nagrade i priznanja
SVI takmiiĉari dobijaju MAICU,DIPLOMU,....
Pobednici po kategorijama MEDALJE
Pobednici u ukupnom plasmanu MIX dobijaju Pehar-PLAKETU
Najbolja ekipa PEHAR
ALL CLIMBERS GET a T-SHIRT, DIPLOMA
The winners medals,
The winers in totala mix get a cup,
The best time of competition gets a cup
 

Класиране:
СъстезателМястоДисциплина
Елисавета Велкова1Трудност Всичко за състезателя
Елисавета Велкова1Скорост Всичко за състезателя
Елисавета Велкова1Боулдър Всичко за състезателя
Ния Трифонова1Боулдър Всичко за състезателя
Ния Трифонова2Скорост Всичко за състезателя
Красимира Касабова3Трудност Всичко за състезателя
 
 
 
Лични странички: (няма)
За да добавите страничка, моля влезте в сайта с email адреса и паролата си
 
 
  
 
 
Начало    За нас    Контакти    Помощ    Регистрация    Вход     Katereneto
Посещения: 111053