Купа НСА
Обратно
Купа НСА
20.11.2021
НСА, София
Покана за участие

 Организатор
Катедра ТАО – Национална спортна академия Васил Левски ,София, Клуб по
катерене и алпинизъм „НСА“, София

 Условия за участие
– картотека в БФКА
– предсъстезателен медицински преглед
-стартова такса 40 лв.
Състезанието ще се проведе при спазване на противоепидемични правила, указани в Заповед РД-09-89 / 05.11.2021 г. на Министъра на младежта и спорта. Обръщаме внимание, че:
- зарители на състезанието няма да бъдат допускани;
- всички треньори, съдии, длъжностни лица над 18 г. трябва да имат "зелен сертификат" за ваксинация, преболедуване, тестване - съобразно установените срокове;
- треньори, длъжности лица и състезатели трябва да спазват дистанция най-малко 1,5 м.;
- треньори и длъжностни лица трябва да бъдат със защитна маска или друго средство, покриващо носа и устата;
- след приключване участие в състезанието, състезателите са длъжни да бъдат със защитна маска или друго средство, покриващо носа и устата.

 Възрастови групи
момчета и момичета:
1 група – до 7 години
2 група – 8-9 години
3 група – 10-11 години
4 група – 12-13 години
юноши и девойки:
5 група – 14-15 години
6 група – 16-17 години
7 група – 18-19 години

 Регистрация
До 21:00 часа – 18.11.2021 онлайн форма за регистрация към БФКА – ТУК

 Място на провеждане
Зала спортно катерене на НСА – http://climbnsa.com/

 Съдийско ръководство
Главен съдия: Георги Пенев
Съдии откриватели: Ивайло Радков, Станимир Желязков, Мартин Пенков

 Програма:
20-ти ноември (събота)
1 и 2 група:
08:00-08:45 – Регистрация
08:45 – 09:00 -Техническа конференция
Скорост
09:00-11:30 – Квалификации и Финали – 1 и 2 група момичета и момчета
11:45 – Награждаване – Скорост 1 и 2 група
12:30– 15:30 – Квалификации Трудност – 1 и 2 група момичета и момчета
16:15– Затваряне на зоната /проверка/
16:30 -17:30 – Финали – 1 и 2 група момичета и момчета
17:45 – Награждаване

3 и 4 група:
08:00-08:45 – Регистрация
08:45 – 09:00 -Техническа конференция
Трудност
09:00-12:00 – Квалификации – 3 и 4 група момичета и момчета
12:45 – Затваряне на зоната /проверка/ 3 и 4 група;
13:00 -14:00 – Финали – 3 и 4 група момичета и момчета
14:15 – Награждаване
Скорост
15:00– 17:30 – Квалификации и финали – 3 и 4 група момичета и момчета
17:45 – Награждаване

21-ви ноември, неделя
5,6 и 7 група
08:00-08:45 – Регистрация
08:45 – 09:00 -Техническа конференция- Трудност
9:00– 12:30 – Квалификации Трудност – 5,6 и 7 група юноши и девойки
13:15 – Затваряне на зоната /проверка/
13:30 -14:30 – Финал – 5,6 и 7 група юноши и девойки
14:45 – Награждаване

 Регламент
За повече подробности по регламента, вижте Правилник за провеждане на състезания по спортно катерене
 

Класиране:
СъстезателМястоДисциплина
Aдриан Паскалев1Скорост Всичко за състезателя
Борис Бечев1Скорост Всичко за състезателя
Боряна Трендафилова1Трудност Всичко за състезателя
Денис Бечев1Трудност Всичко за състезателя
Ида Христоскова1Скорост Всичко за състезателя
Ида Христоскова1Трудност Всичко за състезателя
Лъчезар Даскалов1Скорост Всичко за състезателя
Сияна Илиева1Скорост Всичко за състезателя
Сияна Илиева1Трудност Всичко за състезателя
Васил Грънчаров2Трудност Всичко за състезателя
Дария Кирилова2Скорост Всичко за състезателя
Денис Бечев2Скорост Всичко за състезателя
Елисавета Велкова2Скорост Всичко за състезателя
Жана Донева2Скорост Всичко за състезателя
Жана Донева2Трудност Всичко за състезателя
Мария Неделчева2Трудност
Якоб Захариев2Скорост Всичко за състезателя
Боряна Трендафилова3Скорост Всичко за състезателя
Боян Киров3Трудност Всичко за състезателя
Васил Грънчаров3Скорост Всичко за състезателя
Никола Колев3Скорост Всичко за състезателя
Ния Трифонова3Трудност Всичко за състезателя
Петра Барова3Скорост Всичко за състезателя
Петра Барова3Трудност Всичко за състезателя
Тодор Тодоров3Скорост Всичко за състезателя
Якоб Захариев3Трудност Всичко за състезателя
Aдриан Паскалев4Трудност Всичко за състезателя
Дария Кирилова4Трудност Всичко за състезателя
Илия Паскалов4Скорост Всичко за състезателя
Тодор Тодоров4Трудност Всичко за състезателя
Дария Маринова5Трудност Всичко за състезателя
Елина Топузова5Скорост Всичко за състезателя
Елисавета Велкова5Трудност Всичко за състезателя
Емил Филев5Скорост Всичко за състезателя
Матей Павлов5Скорост Всичко за състезателя
Мая Нешева5Скорост Всичко за състезателя
Никола Колев5Трудност Всичко за състезателя
Борис Кацаров6Трудност Всичко за състезателя
Дария Маринова6Скорост Всичко за състезателя
Красимира Касабова6Трудност Всичко за състезателя
Лилиан Касабова6Трудност Всичко за състезателя
Лъчезар Даскалов6Трудност Всичко за състезателя
Матей Павлов6Трудност Всичко за състезателя
Тервел Енчев6Трудност Всичко за състезателя
Борис Кацаров7Скорост Всичко за състезателя
Илия Паскалов7Трудност Всичко за състезателя
Мая Нешева7Трудност Всичко за състезателя
Християн Христов7Скорост Всичко за състезателя
Християн Христов8Трудност Всичко за състезателя
Лилиан Касабова9Скорост Всичко за състезателя
Борис Бечев12Трудност Всичко за състезателя
Елина Топузова12Трудност Всичко за състезателя
Красимира Касабова12Скорост Всичко за състезателя
 
 
 
Лични странички: (няма)
За да добавите страничка, моля влезте в сайта с email адреса и паролата си
 
 
  
 
 
Начало    За нас    Контакти    Помощ    Регистрация    Вход     Katereneto
Посещения: 126167