Купа "Сърнена гора" - трудност и скорост - деца 1-3 гр.
Обратно
Купа "Сърнена гора" - трудност и скорост - деца 1-3 гр.
01.11.2020
Стара Загора
 
 
Спортно катерене - купа "Сърнена гора" - деца 1, 2, 3 група (до 11 год.), 01.11.2020 г., Стара Загора

1. Организатор :

АК "Железник", гр. Стара Загора
контакти: akzheleznik@gmail.com

2. Място на провеждане :

Общинска спортна зала на Стара Загора (бивша спортна зала ДЗУ), бул. „Никола Петков“ 12

3. Възрастови групи:

момчета и момичета
1 група – до 7 години (род. 2013 г. и след)
2 група – 8-9 години (род. 2011-2012 г.)
3 група – 10-11 години (род. 2009-2010 г.)

4. Условия за участие:

За всички състезатели:
– предсъстезателен медицински преглед
– застраховка
- стартова такса: 20 лв.

Състезанието ще се проведе при спазване на противоепидемични правила, указани в Приложение 3 към Заповед РД-09-1156 / 14.10.2020 г. на Министъра на младежта и спорта. Обръщаме внимание, че:
- зрители и състезатели трябва да спазва дистанция най-малко 1,5 м.
- зрители, треньори и длъжностни лица трябва да бъдат със защитна маска или друго средство, покриващо носа и устата;
- след приключване участие в състезанието, състезателите са длъжни да бъдат със защитна маска или друго средство, покриващо носа и устата.

5. Съдийски състав :

- главен съдия – предстои информация
- съдия - откривател – Калин Гърбов

6. Регистрация :

Онлайн ТУК , краен срок – 17 ч. на 30.10.2020 г.

07.30 - 08.10 Регистрация
08.10- 08.20 Техническа конференция

СКОРОСТ
08.20-08.30 Демонстр. скорост 1 гр.
08.30 -старт квалиф.1 гр.
09.00-09.15 старт финал 1 гр.

09.20 демонстрация 2 гр.
09.30 -квалиф. 2 гр.
10.10-10.30 финал скорост 2 гр.

10.30 - 11.00 квалиф.скорост 3 гр.
11.00 11.20 финали скорост 3 гр.

11.30 -11.40 Награждаване дисциплина скорост

ТРУДНОСТ
1-ва група
09.30 демонстр. 1ва квалиф.
09.40 -10.30 - 1ва квалиф.трудност
10.40 - демонстр. 2 ра. квалиф.
10.50 - 11.30 втора квалиф.трудност
12.50 - демонстр финал трудност 1 гр.
13.00 -13.30 финали трудност 1 гр. /катери се флаш /
13.40- 13.50 Награждаване трудност 1 гр.

2-ра и 3-та група
11.50 деминстр. 1 ва. квалиф. 2 и 3 групи
12.00 - 13.00 старт 1 квалиф. 2 и 3 гр.
14.50 демонстр 2ра. квалиф. 2и 3 групи
14.00 - 14.50 -2 ра. квалиф. 2 и 3 групи

15.50-16.00 Демонстрация финали 2 и 3 гр.
16.00- 16.50 Финал трудност 2 и 3 групи
17.00 -17.20- Награждаване на 2 и 3 групи
 

Класиране:
СъстезателМястоДисциплина
Борис Бечев1Скорост Всичко за състезателя
Васил Грънчаров1Скорост Всичко за състезателя
Дария Кирилова1Трудност Всичко за състезателя
Денис Бечев1Трудност Всичко за състезателя
Емил Филев1Трудност Всичко за състезателя
Жана Донева1Скорост Всичко за състезателя
Жана Донева1Трудност Всичко за състезателя
Ида Христоскова1Скорост Всичко за състезателя
Ида Христоскова1Трудност Всичко за състезателя
Лъчезар Даскалов1Скорост Всичко за състезателя
Васил Грънчаров2Трудност Всичко за състезателя
Денис Бечев2Скорост Всичко за състезателя
Емил Филев2Скорост Всичко за състезателя
Красимира Касабова2Трудност Всичко за състезателя
Лъчезар Даскалов2Трудност Всичко за състезателя
Борис Бечев3Трудност Всичко за състезателя
Дария Кирилова3Скорост Всичко за състезателя
Красимира Касабова3Скорост Всичко за състезателя
 
 
 
Лични странички: (няма)
За да добавите страничка, моля влезте в сайта с email адреса и паролата си
 
 
  
 
 
Начало    За нас    Контакти    Помощ    Регистрация    Вход     Katereneto
Посещения: 115969