Купа "Сърнена гора" - трудност и скорост - деца 1-4 гр.
Обратно
Купа "Сърнена гора" - трудност и скорост - деца 1-4 гр.
07.11.2021
Стара Загора
Всяка група да погледне програмата и да бъде в залата 20 минути преди старт

1. Организатор :

АК "Железник", гр. Стара Загора
контакти: akzheleznik@gmail.com

2. Място на провеждане :

Общинска спортна зала на Стара Загора (бивша спортна зала ДЗУ), бул. „Никола Петков“ 12

3. Възрастови групи:

момчета и момичета
1 група – до 7 години (род. 2014 г. и след)
2 група – 8-9 години (род. 2012-2013 г.)
3 група – 10-11 години (род. 2010-2011 г.)
4 група – 12-13 години (род. 2008-2009 г.)

4. Условия за участие:

За всички състезатели:
– предсъстезателен медицински преглед
– застраховка
- стартова такса: 20 лв.

Състезанието ще се проведе при спазване на противоепидемични правила, указани в Заповед РД-09-856 / 21.10.2021 г. на Министъра на младежта и спорта. Обръщаме внимание, че:
- зарители на състезанието няма да бъдат допускани;
- всички треньори, съдии, длъжностни лица над 18 г. трябва да имат "зелен сертификат" - за ваксинация, преболедуване, тестване - съобразно установените срокове)
- треньори, длъжности лица и състезатели трябва да спазват дистанция най-малко 1,5 м.;
- треньори и длъжностни лица трябва да бъдат със защитна маска или друго средство, покриващо носа и устата;
- след приключване участие в състезанието, състезателите са длъжни да бъдат със защитна маска или друго средство, покриващо носа и устата.

5. Съдийски състав:

- главен съдия – Калин Гърбов
- съдия - откривател – Калин Гърбов, Костадин Костадинов

6. Регистрация :

Онлайн ТУК , краен срок – 12 ч. на 05.11.2021 г.

7. Програма:

Програма 1- 2 група
08.00-08.30 - регистрация /1-2 гр./
Скорост
08.30 – 09.20 - Квалификация, финал, награждаване - 1 гр. - момичета и момчета
09.20 – 10.20 - Квалификация, финал, награждаване - 2 гр. - момичета и момчета
Трудност
09.50 – Демoнстрация и квалификация маршрут I - 1 гр. - момичета и момчета
10.50 – Демoнстрация и квалификация маршрут I - 2 гр. - момичета и момчета
11.00 - Квалификация маршрут II - 1 гр. - момичета и момчета
12.10 - Квалификация маршрут II - 2 гр. - момичета и момчета
14.30 - Затваряне на зоната за 2 гр.
14.50 - Оглед на маршрутите за 2 гр., демонстрация за 1 гр. /финалът за 1 гр. е флаш /
15.00 – Финал
16.30 - Награждаване

Програма 3 - 4 група
10.30-11.00 регистрация /3-4 гр./
Скорост
11.00 – Квалификация, финал, награждаване - 3 гр./момичета и момчета /
12.00 – Квалификация, финал, награждаване - 4 гр./момичета и момчета /
Трудност
12.00 – Демoнстрация и квалификация маршрут I - 3 гр. - момичета и момчета
12.50 – Демoнстрация и квалификация маршрут I - 4 гр. - момичета и момчета
13.10 - Квалификация маршрут II - 3 гр. - момичета и момчета
14.10 - Квалификация маршрут II - 4 гр. - момичета и момчета
15.30 -Затваряне на зоната
15.50 - Оглед на маршрутите
16.00 – Финал
17.30 - Награждаване
 

Класиране:
СъстезателМястоДисциплина
Aдриан Паскалев1Скорост Всичко за състезателя
Борис Бечев1Скорост Всичко за състезателя
Боряна Трендафилова1Скорост Всичко за състезателя
Денис Бечев1Трудност Всичко за състезателя
Елисавета Велкова1Скорост Всичко за състезателя
Ида Христоскова1Трудност Всичко за състезателя
Ида Христоскова1Скорост Всичко за състезателя
Сияна Илиева1Трудност Всичко за състезателя
Сияна Илиева1Скорост Всичко за състезателя
Aдриан Паскалев2Трудност Всичко за състезателя
Боряна Трендафилова2Трудност Всичко за състезателя
Лъчезар Даскалов2Скорост Всичко за състезателя
Никола Колев2Скорост Всичко за състезателя
Тодор Тодоров2Скорост Всичко за състезателя
Якоб Захариев2Скорост Всичко за състезателя
Васил Грънчаров3Трудност Всичко за състезателя
Васил Грънчаров3Скорост Всичко за състезателя
Дария Кирилова3Скорост Всичко за състезателя
Матей Павлов3Скорост Всичко за състезателя
Петра Барова3Трудност Всичко за състезателя
Тодор Тодоров3Трудност Всичко за състезателя
Никола Колев4Трудност Всичко за състезателя
Дария Кирилова5Трудност Всичко за състезателя
Дария Маринова5Скорост Всичко за състезателя
Денис Бечев5Скорост Всичко за състезателя
Елисавета Велкова5Трудност Всичко за състезателя
Илия Паскалов5Трудност Всичко за състезателя
Якоб Захариев5Трудност Всичко за състезателя
Емил Филев6Трудност Всичко за състезателя
Илия Паскалов6Скорост Всичко за състезателя
Красимира Касабова6Трудност Всичко за състезателя
Матей Павлов6Трудност Всичко за състезателя
Петра Барова6Скорост Всичко за състезателя
Емил Филев7Скорост Всичко за състезателя
Лилиан Касабова7Скорост Всичко за състезателя
Лъчезар Гърбов7Трудност
Филко Трендафилов7Скорост Всичко за състезателя
Борис Бечев8Трудност Всичко за състезателя
Борис Кацаров8Трудност Всичко за състезателя
Борис Кацаров8Скорост Всичко за състезателя
Дария Маринова8Трудност Всичко за състезателя
Лилиан Касабова8Трудност Всичко за състезателя
Филко Трендафилов9Трудност Всичко за състезателя
Красимира Касабова11Скорост Всичко за състезателя
 
 
 
Лични странички: (няма)
За да добавите страничка, моля влезте в сайта с email адреса и паролата си
 
 
  
 
 
Начало    За нас    Контакти    Помощ    Регистрация    Вход     Katereneto
Посещения: 126167